מי אנחנו

חברת סקטורס-אלבוסתאני, הוקמה בשנת 1985 והיתה הראשונה בישראל שהתמקדה והתמחתה בפרסום ובשיווק לחברה הערבית. המשרד הוקם על ידי מוסא חסדייה, המשמש כיו"ר פעיל שלה גם כיום.
ברוכים הבאים!

כשהחדשנות פוגשת אסטרטגיה.

בעולם המסתמך על פרטים ויצירתיות, משרד העיצוב והפרסום שלנו בולט באופיו החדשני ובחזון האמנותי הייחודי שלו. אנחנו שואפים להפוך רעיונות ליצירות אמנות מושכות תשומת לב שעושות הבדל אמיתי.

יש לנו צוות של כישרונות מעולים בעולם העיצוב והפרסום, אבל מה שמייחד אותנו הוא התשוקה שלנו לאתגר ולחשוב מחוץ לקופסא. אנו שואבים את ההשראה שלנו מטכנולוגיה, אמנות ותרבות ומשלבים את המגוון הזה ברעיונות היצירתיים שלנו כדי ליצור פתרונות ייחודיים העולים על ציפיות הלקוח.

כאשר אנו מעצבים קמפיין פרסומי, אנו עובדים במסירות להבנת קהל היעד והשוק המקומי והעולמי, מה שמאפשר לנו להפוך את התחושה והרוח של כל לקוח למסרים שיווקיים עוצמתיים ומשפיעים.

הצוות היצירתי שלנו משתמש בטכנולוגיה ובכלים העדכניים ביותר כדי להביא חדשנות לכל עיצוב שאנו מייצרים. אנו רואים בכל פרויקט אמנות הנושאת את חותם הצוות שלנו, ומקפידים להגיע לאיכות גבוהה בכל פרט ופרט.

אנו מאמינים שעיצוב ופרסום יכולים להוות כוח מניע לשינוי ולטרנספורמציה, ולכן אנו תמיד שואפים לספק חזונות חדשים ושונים. אנו מאתגרים מנהגים ומסורות ומבקשים לשבור את המחסומים המונעים מהיצירתיות לזרוח.

במשרד שלנו, אנו מבינים שעיצוב הוא לא רק כלי שיווקי, אלא דרך חיים שאנו שולטים בה במלוא המקצועיות. אנחנו כאן כדי לגרום למותג שלך לזרוח ביצירתיות וייחודיות, ולעזור לך לבנות חזון מוצלח שמותיר השפעה חיובית על העולם שסביבך.